29.01.2024

ESG W SPÓŁCE. Rola Zarządu

Rozmowy dotyczące zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnego biznesu z perspektywy zarządu i pracy menedżerów CSR/ESG/Sustainability z zarządami.

Spotkanie dedykujemy w szczególności osobom współpracującym z zarządem, menedżerom zajmującym się ESG, CSR, a także komunikacją korporacyjną, relacjami inwestorskimi.

Webinar polecamy wszystkim, którym bliskie jest stworzenie długodystansowego planu na działania ESG w firmie

i zbudowanie stabilnego, zrównoważonego i odpowiedzialnego podejścia do własnego biznesu.

Wprowadzenie

ESG W SPÓŁCE. Rola Zarządu

Rozmowy dot. zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnego biznesu z perspektywy zarządu i pracy menedżerów CSR/ESG/Sustainability z zarządami.

Rejestracja na wydarzenia z cyklu ESG w spółce. Rola zarządu dostępna jest TUTAJ

Jedna rejestracja wystarczy aby otrzymywać informacje o kolejnych wydarzeniach.

IDEA

Podczas wszystkich spotkań w 2020 roku, gdy pytaliśmy Was o przeszkody na drodze ku zrównoważonemu biznesowi, jedna bariera powtarzała się najczęściej: otwartość, świadomość, współpraca z zarządem.
Dlatego w 2021 roku uruchomiliśmy cykl spotkań z członkami zarządu. Każde spotkanie to rozmowa z członkiem zarządu oraz prezentacja trendów i wskazówek w danym temacie ESG.
Spotkania odbywają się regularnie: informacja na stronie esgwspolce.csrinfo.org.

PROGRAM

Aktualny program znajdziesz na stronie rejestracji. Każde spotkanie trwa ok. 90 minut i składa się z następujących bloków:
10:00 – 10:10   Powitanie
10:10 – 10:40   Wywiad z członkiem zarządu
10:40 – 10:50   Sesja Q&A
10:50 – 11:20   Prezentacja dot. wybranych obszarów ESG w pigułce, dostarczana przez ekspertów CSRinfo
11:20 – 11:30    Podsumowanie i zakończenie

UCZESTNICY

Spotkanie dedykowane jest szczególnie osobom współpracującym z zarządem, menedżerom zajmującym się ESG, CSR i komunikacją korporacyjną, relacjami inwestorskimi.
Webinar polecamy wszystkim, którym bliskie jest stworzenie długodystansowego planu na działania ESG w firmie i zbudowanie stabilnego, zrównoważonego i odpowiedzialnego podejścia do własnego biznesu.

POPRZEDNIE SPOTKANIA

20.01.2021 odbyło się pierwsze spotkanie. Gościem był Przemysław Lutkiewicz, członek zarządu i CFO Grupy LPP.  Ekspert CSRinfo Liliana Anam, zaprezentowała 5 wskazówek nt. zwiększania zaangażowania zarządu. Zobacz wywiad i prezentację.

24.02.2021 odbył się drugi webinar, którego gościem był Tomasz Ślęzak, członek zarządu Archicom SA. Podczas wydarzenia Liliana Anam, ekspert CSRinfo, zaprezentowała również międzynarodowe przykłady wdrażania ESG w spółce oraz wyjaśniła czym jest rewizja raportu i dlaczego warto ją zrobić w drugim kwartale. Zobacz wywiad.

24.03.2021 odbył się specjalny briefing dotyczący ogłoszenia 8 marca przez EFRAG rekomendacji dla Komisji Europejskiej w zakresie standardów raportowania zrównoważonego rozwoju. Menedżer zarządzający CSRinfo, Liliana Anam, zaprezentowała mapę rozwoju raportowania w UE. Gośćmi panelu dyskusyjnego byli Bartosz Kwiatkowski i Katarzyna Kluczka z Fundacji Frank Bold. Zobacz wywiad i prezentację.


21.04.2021 odbył się czwarty webinar, którego gościem była Beata Górniak, członek zarządu PKP ENERGETYKA. Podczas wydarzenia Liliana Anam oraz Ewa Zamościńska, ekspertki CSRinfo opowiadały o tym, jak budować i wdrażać strategię CSR/ESG i dlaczego jest to takie ważne. Zobacz wywiad.


20.05.2021 odbył się kolejny webinar, którego gościem była Izabela Olszewska, Członkini Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Ekspert CSRinfo, Liliana Anam, omówiła również dyrektywę #CSRD – Corporate Sustainability Reporting Directive – propozycję zmian w sprawozdawczości spółek. Zobacz wywiad.


16.06.2021 odbyło się specjalne wydanie webinaru, podczas którego rozmawialiśmy z Jonathanem Labrey, Chief Policy Officer, Value Reporting Foundation. W drugiej części spotkania Liliana Anam, CEO CSRinfo, zaprezentowała szczegóły kursu online 'Mistrzowski Raport ESG’  dot. raportowania niefinansowego i zrównoważonego rozwoju. Zobacz wywiad.


22.09.2021 odbył się webinar, którego gościem był Jacek Łukaszewski, Prezesem Schneider Electric na Klaster Polski, Czech, Słowacji i Ukrainy. Ekspert CSRinfo, Liliana Anam, zdradziła również szczegółowy plan kursu 'Mistrzowski Raport ESG.’ Zobacz wywiad.


24.11.2021 odbył się kolejny webinar, którego gościem był Przemysław Furlepa, Wiceprezes Banku BNP Paribas. CEO CSRinfo, Liliana Anam, przedstawiła również plany CSRinfo na rok 2022. Zobacz wywiad.


27.01.2022 odbył się webinar, którego gościem była Barbara Kopeć, Pełnomocnik Zarządu ds. Zarządzania Projektami i ESG firmy Diagnostyka S.A.. W drugiej części spotkania CEO CSRinfo, Liliana Anam, przedstawiła plany edukacyjne CSRinfo na rok 2022. Zobacz wywiad.


23.02.2022 odbył się webinar, którego gościem była Katarzyna Teter, Menadżer zespołu zrównoważonego rozwoju i ESG w Santander Bank Polska. Tego dnia odbyła się również prezentacja pt. „Unijna Taksonomia. Status – Luty 2022”. Zobacz wywiad i prezentację.


23.03.2022 odbył się webinar, którego gościem był Mario Zamarripa, Dyrektor ds. Zrównoważonego Rozwoju Grupy ERGO Hestia. W drugiej części spotkania odbyła się prezentacja pt. ’Nowy Europejski Standard Raportowania ESG’. Zobacz wywiad i prezentację.


13.04.2022 naszym gościem była Joanna Gorczyca, Dyrektorka Biura Zrównoważonego Rozwoju w PZU. Zobacz wywiad.


18.05.2022 odbył się webinar, którego gościem był Marek Zdanowicz, CFO Grupy Raben. Zobacz wywiad.


8.06.2022 naszym gościem była Anna Grabowska, Wiceprezeska Zarządu ds. Strategii Konsumenckich w firmie Żabka Polska. Zobacz wywiad.

Materiały

Plik pdf

RAPORT ZINTEGROWANY LPP SA ZA ROK 2019

Pobierz raport zintegrowany LPP SA za rok 2019

Pobierz
Plik pdf

ESG W SPÓŁCE - ROLA ZARZĄDU - LISTA KONTROLNA DLA ZARZĄDU

Pobierz checklistę dla zarządu – materiał po webinarze ESG W SPÓŁCE. Rola Zarządu.

Pobierz

Poprzednie wydarzenia

Paulina Pietrzak-Gerchant

Masz Pytania?

Skontaktuj się z Opiekunem Szkolenia

600 534 785

szkolenia@csrinfo.org