Rozmowa z klientem, uśmiech

Nasze doświadczenie w ESG

Jesteśmy pionierem na rynku usług doradczych w obszarze zrównoważonego biznesu, ESG, CSR. Przez ostatnie kilkanaście lat włożyliśmy wiele wysiłku w dogłębne poznanie standardów w tym obszarze, śledziliśmy regulacje, ale przede wszystkim zdobywaliśmy cenne doświadczenie, z którego możesz skorzystać.

W pracy skupiamy się na wdrażaniu międzynarodowych norm i standardów zrównoważonego rozwoju, szczególnie cenionych przez liderów odpowiedzialnego biznesu i regulatorów.

Dzisiaj możemy pomóc Ci poprzez doradztwo i usługi szkoleniowe w następujących działaniach i tematach:

Procesy:

diagnoza, audyt ESG, analiza ryzyk ESG, budowa i aktualizacja polityk ESG, strategia ESG, plany działania, system zarządzania ESG, raportowanie niefinansowe/ESG/zrównoważonego rozwoju, wdrożenie standardów ESG, podniesienie ratingu Sustainability, EcoVadis, formularze inwestorskie i klienckie, projektowanie wskaźników, opis projektu na potrzeby zrównoważonego finansowania.

Tematy: 

E (environment): klimat, ryzyka klimatyczne, kalkulacja emisji, bioróżnorodność, wpływ środowiskowy

S (social): różnorodność, łańcuch dostaw, zrównoważone zakupy, prawa człowieka, wpływ społeczny

G (governance): system zrządzania ESG, procedury i polityki w spółce, proces i podejście do raportowania, biuro ESG

Doradztwo i edukacja CSR

Klienci CSRinfo

Podczas naszej wieloletniej działalności pracowaliśmy z najbardziej uznanymi markami na polskim rynku i pomagaliśmy klientom na każdym etapie rozwoju ich praktyk CSR/ESG. Wiele firm właśnie z nami rozpoczynało swoją przygodę z wdrażaniem zrównoważonego rozwoju, w tym raportowaniem.

Pracowaliśmy z firmami z następujących branż: odzieżowej, wydobywczej, paliwowo – energetycznej, opakowaniowej, motoryzacyjnej, ubezpieczeniowej, finansowej, usługowej, budowlanej, narzędziowej, biotechnologii / farmacji, retail, gazowej, hutniczej.
Dzięki współpracy z nami, nasi klienci mogli podnosić rating, otrzymać zrównoważone finansowanie, a ich praca została dostrzeżona i wyróżniona w konkursach.

W każdej chwili możesz dołączyć do grona klientów CSRinfo. Jeśli szukasz wsparcia i doświadczonego partnera, porozmawiajmy. Napisz do nas. Oddzwonimy lub odpiszemy w ciągu 1-2 dni. Więcej o tym jak pracujemy z klientami znajdziesz w zakładce Współpraca.

Nasi klienci

KGHM logo
Bank Millenium logo
Grupa Kęty logo
Kraków Airport logo
Roche logo
Agrifirm logo
Coca Cola logo
LPP logo
TIM logo
Tchibo logo
Lidl logo
Kompania Piwowarska logo
Eurocash logo
Dr Irena Eris logo
APATOR logo
Allegro logo
AmRest logo
Arctic Paper logo
Biedronka logo
Diagnostyka laboratoria medyczne logo
SANOFI logo
ORLEN logo
Kronospan logo
SCHENKER logo
Lotnisko Chopina logo
GTC logo
Rafako logo
ROBYG logo
Raben logo
TAURON logo
ERBUD logo
Mostostal logo
PKP Energetyka
Cemex logo
Ciech logo
PGNiG logo
Energa logo
LOTOS logo
Arcelor Mittal logo
Enea logo
PZU logo
BOŚ logo
Provident logo
PKOpb logo
ERGO HESTIA logo
BNP Paribas logo
Credit Agricole logo
GPW logo
ING logo
NBP logo
PGE logo
Santander logo

Ekspert we wdrażaniu najważniejszych standardów CSR w Polsce

Pracujemy w oparciu o międzynarodowe standardy. Wprowadzamy je na polski rynek i promujemy. Współpracujemy z międzynarodowymi organizacjami, właścicielami standardów.

Standardy CSR/ESG

Norma PN-ISO26000:2010, Wytyczne OECD dla przedsiębiorstw wielonarodowych, AA1000APS, AA1000SES, Cele zrównoważonego rozwoju ONZ, UN Global Compact

Standardy raportowania

ESRS, GRI Standards, UN GC COP, <IR>, SIN, Wytyczne Komisji Europejskiej dot. raportowania niefinansowego & kwestii klimatycznych, TCFD, Taksonomia UE, Wytyczne GPW/EBOiR

Standardy i wytyczne branżowe

Rodzina wytycznych OECD, Norma ISO 20400, Responsible Banking, Responsible Steel, TNFD

Partnerzy

Edukacja jest ważnym obszarem naszej działalności. Nie tylko świadczymy usługi szkoleniowe komercyjnie, ale również udostępniamy bezpłatnie naszej społeczności wydarzenia, webinary i publikacje. Nie byłyby to możliwe bez współpracy z partnerami, instytucjami publicznymi, organizacjami międzynarodowymi, branżowymi i profesjonalnymi, którym bardzo dziękujemy za wsparcie i współpracę.

Nasi partnerzy

Instytut Monitorowania Mediów logo
Ministerstwo Energii logo
CCI FRANCE POLOGNE logo
Business Centre Club logo
ZMiD logo
Centrum PISOP logo
PIBR logo
ministerstwo przedsiębiorczości i technologii logo
British Polish Chamber of Commerce logo
Polski Instytut Praw Człowieka i Biznesu logo

Skontaktuj się z nami

Anna Wołodźko CSRinfo

Anna Wołodźko

Menedżer ds. usług ESG

Nieważne czy stawiasz pierwsze kroki w świecie ESG, czy planujesz wdrożenie strategii ESG lub może jesteś organizacją, którą obowiązuje raportowanie, z zaangażowaniem i empatią zgłębię Twoje problemy i potrzeby dotyczące ESG. Zawsze staram się jak najlepiej zrozumieć potrzeby innych, a moja dociekliwość pozwala mi poznać sedno sprawy. Jestem specjalistką z ponad 15-letnim doświadczeniem zawodowym biznesie.

Skontaktuj się ze mną

Mateusz Śledź CSRinfo

Mateusz Śledź

Menedżer ds. usług ESG

Pomogę Ci ocenić na jakim etapie jest Twoja firma i dopasuję rozwiązanie do Twoich potrzeb. Proponuję rozwiązania, które najlepiej sprawdzą się w Twojej firmie. Posiadam wieloletnie doświadczenie w doradztwie w branży ochrony środowiska i gospodarki odpadami opakowaniowymi.

Skontaktuj się ze mną