Liliana Anam CEO CSRinfo

O nas

Na co dzień pomagamy dużym i notowanym spółkom w osiągnięciu przez nie standardów zrównoważonego rozwoju i ESG, a tym samym sukcesu biznesowego.

Nasza działalność składa się z 3 filarów:

Doradztwo, gdzie wspieramy naszych klientów współpracując z nimi przy kilkudziesięciu projektach doradczych rocznie.  Obejmują one diagnozę, ocenę ESG, wdrażanie standardów tematycznych i branżowych, odpowiedzi na regulacje (np. NFRD, CSRD, CSDD, taksonomia UE) oraz ratingi i oczekiwania klientów i inwestorów w tym obszarze, a także budowę strategii i polityk ESG, jak również raportowanie ESG/niefinansowe.

Edukacja, gdzie nasi klienci zdobywają wiedzę i podnoszą kompetencje poprzez szkolenia dedykowane ich firmom, otwarte programy szkoleniowe, e-learning i studia podyplomowe, które wspólnie z warszawską uczelnią Collegium Civitas realizujemy nieprzerwanie od 2014 roku. Sprawdź programy szkoleniowe.

Społeczność, która łączy osoby zainteresowane tematyką ESG oraz absolwentów naszych studiów, szkoleń i programów edukacyjnych. Dla niej organizujemy webinary, wydarzenia i wydajemy newslettery.

Przez wiele lat klienci mówili o nas „Ambasada CSR”. Z dumną posługujemy się tym tytułem. Wraz z klientami wyznaczamy trendy i tworzymy standardy zrównoważonego biznesu już od 2007 roku.

Zespół CSRinfo podczas pracy

Nasza działalność

Koncentrujemy się na wsparciu dużych i notowanych przedsiębiorstw w zarządzaniu ESG, zrównoważonym rozwojem. Spotkasz się ze zrozumieniem i wsparciem zarówno jeśli jesteś na początku drogi z ESG i chcesz „to poukładać” jak również gdy jesteś zaawansowany/a i masz już za sobą strategię zrównoważonego rozwoju i CSR, ale zmiany w otoczeniu i regulacje wymagają od Ciebie nowego podejścia i aktualizację działań.

Z czego możesz skorzystać?

Specjalistyczne doradztwo ESG metodyka i know-how do Twojej dyspozycji w obszarze zarządzania ESG.

Ekspert we wdrażaniu standardów: pierwsze skuteczne wdrożenia PN:ISO26000:2012, GRI G3, G3.1, G4, GRI Standards, AA1000APS, AA1000SES, <IR>, UN GC, standardów branżowych np. Responsible Banking, norm tematycznych np. ISO 20400, TCFD, TNFD, podnoszenia ratingów np. EcoVadis, raportowanie wg dyrektyw NFRD, CSRD (ESRS), rozporządzenia Taksonomii UE.

Numer 1 w zakresie szkoleń ESG: szkolenia prowadzone od 2008 roku, zbudowanych 14 autorskich programów szkoleniowych, nagrodzony program studiów podyplomowych i specjalistyczne kursy dla raportujących oraz e-learning dot. fundamentów ESG dla firm.

Ambasador zrównoważonego biznesu: webinary, kanał YouTube, liczne publikacje i badania, konferencje, prowadzenie polskiego rejestru raportów 2010-2020 (rejestrraportow.pl), portal informacyjny (2007-2014)

Więcej informacji znajdziesz w zakładce Doświadczenie i menu Oferta na górze strony.

Jeśli szukasz wsparcia, skontaktuj się z nami na email: oferty@csrinfo.org

Misja i wartości

Zajmujemy się zrównoważonym rozwojem, CSR i ESG, ponieważ poprzez zmianę praktyk w biznesie chcemy zmieniać nasze otoczenie na lepsze.

Dlatego naszą misją jest budowanie zrównoważonego i odpowiedzialnego biznesu, wspieranie w tym organizacji i praktyków, a tym samym przyczynianie się do zrównoważonego rozwoju społeczeństw.

Wprowadzamy zmianę nie tylko na poziomie firmy, ale szerzej w biznesie. Pokazujemy, że odpowiedzialny biznes jest możliwy. W naszej działalności kierujemy się pięcioma wartościami:

Jakość

Zaangażowanie

Win-Win

Życzliwość

Prowadzenie biznesu w sposób, z którego możemy być dumni

Poznaj nas

Newsletter

Zyskaj pigułkę wiedzy i zapisz się, a będziemy przesyłali Ci informacje
o ważnych raportach, wydarzeniach i tym co u nas

Byliśmy obecni w mediach

Parkiet logo
logo Gazeta Prawna
logo Rzeczpospolita
Gazeta Polska logo
TVN logo
TVP2 logo
Tv Biznes logo
Polskie Radio Trójka logo
Onet Biznes logo
Puls Biznesu logo
Harvard Business Review logo
My Company Polska logo
Odpowiedzialny Biznes.pl logo
PAP Biznes logo
Strefa Biznesu logo
Głos Wielkopolski
Miesięcznik-Bank-logo
Gazeta Wrocławska logo
Dziennik Zachodni logo
Dziennik Bałtycki logo
PRoto logo
wnp.pl logo
Media Marketing Polska logo
Sukces Pisany Szminką logo
Logistka Odzysku logo
Personel Plus logo
logo Brief