Zespół

Liliana Anam CEO CSRinfo

Liliana Anam

CEO

Od 2005 roku pracuję w obszarze zrównoważonego biznesu, dzisiaj coraz częściej określanym mianem ESG.

Od 2007 roku wraz z zespołem dostarczam rozwiązania w zakresie CSR/ESG/Zrównoważonego rozwoju, w tym analiz i ekspertyz, budowy strategii, polityk, raportowania, dialogu z interesariuszami i wdrażaniu standardów, które pozwolą rozwinąć Ci biznes. Doradzamy i edukujemy w obszarze zarządzania ESG/CSR.

Razem z doświadczonym zespołem dostarczamy wartościowe rozwiązania, identyfikujemy trendy i wspieramy te inicjatywy, które mogą pomóc Tobie i Twojej firmie w mądrym i skutecznym wdrożeniu tematyki odpowiedzialnego biznesu, zrównoważonego rozwoju i ESG.

Moim celem jest wsparcie Ciebie w Twoim działaniu, we wdrożeniu standardów, w wypracowaniu rozwiązania, poukładania ESG, opracowania strategii i celów, edukacji pracowników, raportowaniu w taki sposób by Twoja firma odniosła sukces. W misji CSRinfo najważniejszym jest „wspierać organizacje i praktyków”, i tym właśnie zajmujemy się na co dzień.

Skontaktuj się ze mną

Zespół CSRinfo

Zespół CSRinfo

Zespół CSRinfo tworzą osoby, z którymi będziesz chętnie pracował/a. Łączą nas wartości i chęć wspierania przedsiębiorstw w transformacji, którą przechodzimy, w odpowiedzi na oczekiwania inwestorów, regulatorów i klientów, a finalnie środowiska naturalnego.

Gromadzimy specjalistów z różnych dziedzin, z doświadczeniem w branżach od finansowej, przez produkcyjną, po usługową.

Obecnie nasz zespół liczy kilkanaście osób pracujących w działach edukacji, doradztwa i rozwoju biznesu.

Nasze biuro mieści się w centrum Warszawy, jednak pracujemy w formie online, łącząc się z całej Polski i zagranicy. Większość spotkań z klientami również odbywamy w formie online.

Nasz zespół

Mateusz Śledź CSRinfo

Mateusz Śledź

Menedżer ds. usług ESG

Pomogę Ci ocenić na jakim etapie jest Twoja firma i dopasuję rozwiązanie do Twoich potrzeb. Proponuję środki, które najlepiej sprawdzą się w Twojej firmie. Posiadam wieloletnie doświadczenie w doradztwie w branży ochrony środowiska i gospodarki odpadami opakowaniowymi.

Skontaktuj się ze mną

Paulina Pietrzak-Gerchant

Paulina Pietrzak-Gerchant

p.o. menedżera ds. edukacji

Pomagam naszym klientom poznawać ESG, tak by mogli rozwijać biznes i swoją drogę zawodową. Jeśli szukasz rozwiązań edukacyjnych i szkoleniowych, skontaktuj się ze mną. Podpowiem jaki program lub formułę edukacyjną wybrać z istniejących opcji lub zbuduję program szyty na miarę.

Skontaktuj się ze mną

Nasz zespół Łucja

Łucja Mazurek

Młodsza specjalistka ds. szkoleń

Zapewniam płynność doświadczeń edukacyjnych, rozwiązuję problemy i pomagam uczestnikom i uczestniczkom szkoleń oraz naszych programów edukacyjnych w osiągnięciu sukcesu.

Skontaktuj się ze mną

Ewa Zamościńska

Ewa Zamościńska

Dyrektorka ds. doradztwa ESG i kluczowych klientów

Pomagam klientom wdrażać ESG i podnosić standardy w zakresie zrównoważonego rozwoju. Jestem jedną z kilku osób na polskim rynku, które już w 2009 roku budowały strategie w tym obszarze dla największych grup kapitałowych. Z CSRinfo jestem związana od 2010 roku. Na co dzień zarządzam zespołem konsultantów i prowadzę strategiczne projekty doradcze, jestem trenerką i wykładowczynią. Mam doświadczenie we wdrażaniu ESG/ CSR/ zrównoważonego biznesu w wielu branżach, m.in. finansowej, retail, FMCG, przemysłu ciężkiego i energetycznej, produkcyjnej, przemysłowej, wydobywczej, logistycznej, farmaceutycznej.

Zespół Monika Michalska

Monika Michalska

Consulting Team

Łączę ESG z doświadczeniami w zintegrowanych systemach zarządzania. Mam 10-letnie doświadczenie w biznesie, szczególnie w sektorze nieruchomości i inwestycji. Obsługuję klientów m.in. z branży finansowej, retail, produkcyjnej, handlowej. Wspieram ich w projektach doradztwa strategicznego i raportowaniu.

Zespół CSRinfo Lucyna Serenty

Lucyna Seretny

Consulting Team

Łączę specjalizację ESG z doświadczeniami w zintegrowanych systemach zarządzania. Mam 20-letnie doświadczenie w biznesie, w tym w branży automotive i elektronicznej. Wspieram klientów w projektach doradztwa strategicznego i raportowaniu.

Zespół CSRinfo Agata Molisz

Dr Agata Molisz

Consulting Team

Łączę 15-letnie doświadczenie zawodowe, m.in. w audycie wewnętrznym, ze specjalizacją w ESG. Interesuję się gospodarką obiegu zamkniętego i Taksonomią UE. Moje prawnicze wykształcenie pozwala mi płynnie poruszać się w obszarze ładu korporacyjnego. Wspieram klientów w projektach doradztwa strategicznego i raportowaniu.

Zespół CSRinfo Lidia Kot

Lidia Kot

Consulting Team

Wspieram klientów w raportowaniu ESG i Taksonomii UE, łączę doświadczenie w finansach i consultingu z wykształceniem przyrodniczym.

Zespół CSRinfo Aleksandra Połom

Aleksandra Połom

Consulting Team

Wspieram klientów w raportowaniu ESG, strategiach i politykach. Łączę doświadczenia w sektorze finansowym z wykształceniem kierunkowym ESG.

Zespół CSRinfo Zuzanna Kostewicz

Zuzanna Kostewicz

Specjalistka ds. e-marketingu

Na co dzień zajmuję się stroną marketingową działalności CSRinfo. To ode mnie trafiają do Ciebie miesięczne newslettery i emaile. Zachęcam Cię do zapisania się na nasz Newsletter.

Skontaktuj się ze mną

Zespół CSRinfo Marta Jasińska

Marta Jasińska

Office Manager

W CSRinfo dbam o formalną i organizacyjną stronę biznesu. Do mnie należy również kontakt z dostawcami i podwykonawcami.

Skontaktuj się ze mną

Administracja CSSinfo

Kamil Anam

Rozliczenia

W CSRinfo zajmuję się kwestiami płatności i rozliczeń.

Skontaktuj się ze mną

Zespół CSRinfo Maja Kaczmarek

Maja Kaczmarek

Stażystka

Na co dzień wspieram zespoły CSRinfo w sprawnym działaniu. W ramach stażu poznaję różne działy firmy i rozwijam swoje umiejętności.