Taksonomia UE. Fundamenty

e-learning
Dostęp natychmiastowy

O SZKOLENIU

Słowo taksonomia, do niedawana praktycznie nieobecne w biznesowym słowniku, dzisiaj jest odmieniane przez wszystkie przypadki. Taksonomia UE będzie z nami już na stałe i już wiemy, że będzie rozwijana. Dlatego przygotowaliśmy esencjonalne szkolenie e-learningowe, które da Ci pigułkę wiedzy jej temat.

To szkolenie jest dla Ciebie, jeśli:

– słyszałaś/eś o Taksonomii UE, ale nadal tak do końca nie wiesz o co w niej chodzi

– gubisz się w regulacjach i nie jesteś już pewny/a, ile jest aktów delegowanych, i które z nich już obowiązują

– zastanawiasz się czy są kary…

– chcesz lub musisz ją zaraportować za ten lub przyszły rok

Jeśli odpowiedziałaś/łeś TAK na przynajmniej  2 pytania, to szkolenie jest dla Ciebie.

Stworzyliśmy to szkolenie z myślą o:

# osobach przygotowujących raport niefinansowy, reprezentujących działy IR, CSR/Sustainability, komunikacji korporacyjnej

# osobach reprezentujących działy finansowe, które będą musiały zmierzyć się z taksonomią

# spółkach podlegających pod dyrektywę NFRD/CSRD, tj. dużych podmiotach i spółkach giełdowych

# dla każdego kto ma kontakt z rozporządzeniem, ponieważ szkolenie ma charakter uniwersalny i buduje podstawy

PROGRAM

Autorski program specjalistycznego szkolenia e-learningowego „Unijna Taksonomia. Fundamenty” oparliśmy o najczęstsze pytania naszej społeczności. Oryginalnie miał składać się z trzech bloków tematycznych, ale finalnie podzieliliśmy go na 5 lekcji. Wszystkie lekcje jesteś w stanie spokojnie zrealizować w ciągu 1 tygodnia, biorąc pod uwagę, że czytasz wszystkie materiały źródłowe lub bez czytania regulacji w ciągu 1 dnia.

Zależało nam by każdy, kto ukończy szkolenie:

1.Rozumiał/a ideę Taksonomii EU i jej założenia. Dzięki szkoleniu dowiesz się o co w niej chodzi, w tym:

 • Zrozumiesz genezę taksonomii i jej istotę
 • Zobaczysz jak jest powiązana z innymi obszarami/regulacjami
 • Dowiesz się jak ma działać

2.Miał/a wszystkie regulacje w jednym miejscu, znał/a ich aktualny zestaw. Dzięki szkoleniu:

 • Poznasz hierarchię regulacji
 • Będziesz miał/a regulacje w jednym miejscu do pobrania
 • Dowiesz się co obowiązuje, a co jest projektem

3. Rozumiał jaki zakres informacji należy raportować za rok 2023 (dla przedsiębiorstw niefinansowych)

Lekcje składają się z krótkiego materiału video (oraz jego wersji audio), artykułu do przeczytania, materiałów źródłowych do pobrania, a także, w zależności od lekcji, pomocniczych w formie szablonu czy karty pracy.

 

Szkolenie dostępne jest na platformie szkoleniowej CSRinfo, która jest intuicyjna w obsłudze. Możesz przerabiać taksonomię, kiedy Ci wygodnie. Zobaczysz, że nie jest taka straszna😊

CENA

Zależało nam by cena szkolenia e-learningowego była przystępna, szczególnie dla tych firm, które nie mają budżetu przeznaczonego na doradztwo, a z drugiej strony odzwierciedlała jego wartość merytoryczną i nakłady pracy poniesione do jego przygotowania.

Cena szkolenia e-learningowego wynosi 1799 zł + VAT i obejmuje:

 1. Specjalistyczne szkolenie e-learningowe Unijna Taksonomia. Fundamenty, które szybko możesz przerobić w sposób jaki Ci odpowiada.
 2. Dłuuugi dostęp do szkolenia, ponieważ dajemy Ci 4 tygodnie na zrealizowanie szkolenia. Możesz je przerobić 4 razy😊.
 3. Do pobrania: materiały źródłowe, karty pracy i szablon.
 4. Specjalistyczną wiedzę, zestaw linków do dalszej eksploracji.
 5. Certyfikat.

Na koniec, odpowiadamy na najczęstsze pytania:

Czy możliwe są zniżki?

Jeśli chcesz wysłać zespół pracowników na szkolenie, proszę skontaktuj się z nami na email Szkolenia@csrinfo.org – dopasujemy odpowiednio pakiet.

Czy mogę zapłacić w ratach?

Nie ma takiej możliwości. Płatność jest jednorazowa, z góry.

Kiedy trzeba zapłacić za szkolenie?

Zgodnie z terminem wystawianej faktury proforma.

Dla kogo NIE jest to szkolenie?

# jeśli nie masz nawet jednego dnia by poświęcić go na Taksonomię

# jeśli Twoja organizacja nie podlega pod obowiązek Taksonomii, nie planuje iść w kierunku zrównoważonego finansowania, to nie jest ten moment

# jeśli prowadzisz działalność konkurencyjną wobec CSRinfo – nie przyjmiemy Twojego zgłoszenia, ale nadal możesz uczestniczyć w naszych bezpłatnych wydarzeniach

# jeśli jesteś osobą, która jest negatywnie nastawiona/y, codziennie wstajesz lewą nogą, a znajomi chcą przeprowadzić ci badanie toksykologiczne

Kiedy odbywa się szkolenie?

Od momentu zakupu i udostępnienia Ci szkolenia na platformie masz 30 dni na jego realizację.

Ile czasu wymaga ode mnie to szkolenie?

To zależy od Ciebie. Przewidujemy, że kurs może od Ciebie wymagać nakładu ok. 3-4 godzin samego materiału podstawowego i kolejnych godzin na przeczytanie materiałów źródłowych.

W jakim języku będą materiały?

Materiały przygotowujemy w języku polskim. Natomiast zastrzegamy sobie, że wybrane przykłady oraz materiały źródłowe mogą być w innym języku, jeśli nie będą dostępne w języku polskim (np. akt prawny czy komunikacja Komisji Europejskiej może być dostępna wyłącznie w języku angielskim, film na YT etc.).

Opinie

"Fajne. Dużo wiedziałam ale pomogło usystematyzować. Lekcja nr 5 najbardziej mnie pochłonęła, fajnie systematyzuje wiedzę. Linki do dokumentów super. Rewelacja"

*Źródło: ankiety poszkoleniowe

"Fajny prosty język, materiały na plus. Niesamowity kurs, fajnie poukładane, dobry język, zrozumiale. Lekcja o Ekosystemie bardzo mi się podobała. Dla kogoś, kto się w tym nie porusza, wszystko jest dobrze krok po kroku wyjaśnione"

*Źródło: ankiety poszkoleniowe

"Wyczerpująco opisany materiał, zarówno opisy w lekcji i nagrania - super. Można w różny sposób zapamiętać. Materiały do pobrania na plus. Podstawy, ale obszernie wytłumaczone w jasny sposób"

*Źródło: ankiety poszkoleniowe

Zapisz się na szkolenie

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia wstępnej rejestracji.

  Dane zamawiającego


  Dane uczestnika

  Zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z RODO
  1. 1. Przesłanie Formularza Zgłoszenia stanowi prawnie wiążące zobowiązanie do uczestnictwa w szkoleniu na warunkach w nim określonych. To przyjęcie obowiązku zapłaty. Na jego podstawie zostaje wystawiona faktura VAT. Płatność dokonywana jest przed szkoleniem. Dokonanie płatności jest równoznaczne z rezerwacją miejsca na szkoleniu.
  2. 2. Jeżeli na fakturze mają znaleźć się dodatkowe informacje (np. numer zamówienia), należy o tym poinformować organizatora korzystając z pola ‘Uwagi’ umieszczonego na Formularzu Zgłoszeniowym.
  3. 3. Przyjmujemy rezygnację ze szkolenia w drodze pisemnej na email szkolenia@csrinfo.org. Przy rezygnacji ze szkolenia w terminie krótszym niż 7 dni, opłata nie podlega zwrotowi. Prosimy o rozważne zapisy😊.
  4. 4. Cena obejmuje: 1-dniowe szkolenie na platformie ZOOM, materiały przesłane drogą elektroniczną, certyfikat oraz Mastermind dla tych, którzy chcą skorzystać z tej opcji.
  5. 5. Organizator szkolenia zastrzega sobie możliwość zmiany daty szkolenia w przypadku nie zgłoszenia się wystarczającej liczby uczestników by móc uruchomić szkolenie.
  6. 6. Szkolenie odbywa się online i wymaga obecności uczestnika przy wykorzystaniu mikrofonu i kamery. Bez tego sprzętu uczestnik nie jest w stanie efektywnie brać udziału w szkoleniu.
  7. 7. Uczestnicy powinni zarezerwować na szkolenie odpowiedni blok czasowy. Przy kameralnych grupach wychodzenie ze szkolenia zaburza pracę grupie i trenerowi.

  Kontakt

  • Masz pytania odnośnie programu?
  • Nie wiesz, które szkolenie wybrać dla siebie?
  • Chcesz by takie szkolenie było w Twojej firmie?
  • Chcesz by szkolenie odbyło się w Twoim mieście?
  • Chcesz dokonać rejestracji na szkolenie?

  NAPISZ DO NAS: szkolenia@csrinfo.org

  ZADZWOŃ600 534 785

  Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.