Ikona Zegara 1min.

21.12.2020

ZAPLANUJ STYCZEŃ Z CSRINFO

Początek 2021 to aż 3 wydarzenia CSRinfo, które pozwolą Ci rozpocząć rok z nowymi inspiracjami, wiedzą i pomysłami. Sprawdź co przygotowaliśmy i zarezerwuj czas na spotkania z nami online!

15.01.2021 Konferencja online

Zarządzanie zrównoważonym rozwojem w sektorze publicznym

Podczas konferencji dowiesz się jak stosować zasady zrównoważonego rozwoju w działaniach administracji publicznej, jakie praktyki podejmują urzędy i instytucje w tym zakresie oraz jakie są wyzwania dla zrównoważonych miast i społeczności.

Link do rejestracji na wydarzenie znajdziesz tutaj

Organizatorami konferencji są Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, Główny Urząd Statystyczny i CSRinfo. Wydarzenie odbywa się w ramach prac Zespołu ds. zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw.

20.01.2021 Wydarzenie CSRinfo

ESG w spółce. Rola zarządu

Pierwsze z cyklu spotkań z przedstawicielami zarządu największych firm w Polsce, na których będziemy rozmawiać o kwestiach ESG, zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnego biznesu z perspektywy zarządu.

Na najbliższym spotkaniu poruszymy temat strategii zrównoważonego rozwoju w trudnej sytuacji gospodarczej, roli zarządu i praktykach transparentności w spółce. Naszym gościem będzie wiceprezes zarządu LPP S.A., Przemysławem Lutkiewiczem.

Porozmawiamy również o relacji i współpracy menedżerów CSR/ESG/Sustainability z zarządami i wskazówkach dla menedżerów.

Rejestracja jest już dostępna pod tym linkiem

29.01.2021 Szkolenie

Raportowanie Niefinansowe

Pierwsze w tym roku bestsellerowe szkolenie CSRinfo z raportowania niefinansowego. To spotkanie jest zarówno dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę w sprawozdawczości, jak i dla tych, którzy chcieliby poszerzyć swój zakres wiedzy o najnowsze trendy i standardy raportowania. Jeszcze do 08.01.2021 możesz skorzystać ze specjalnej oferty early bird.

Harmonogram szkolenia i zapisy znajdziesz tutaj

wróć do wszystkich wpisów