Ikona Zegara 1min.

17.10.2020

RAPORTY LPP S.A I SANTANDER BANK POLSKA Z NAGRODAMI W KONKURSIE RAPORTÓW SPOŁECZNYCH

15 października ogłoszono zwycięzców tegorocznej, 14 już edycji konkursu na najlepsze raporty społeczne. Laureatami nagród głównych, podobnie jak w poprzedniej edycji, zostały firmy: LPP S.A – Nagroda Główna za Raport Zintegrowany oraz Santander Bank Polska – Najlepszy Raport Społeczny. Nagrodę za Najlepszy Debiut wśród Raportów Zintegrowanych oraz Nagrodę specjalną Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie otrzymał raport BNP Paribas Bank Polska.

Raporty tegorocznych laureatów zostały przygotowane we współpracy z CSRinfo.

W tegorocznej edycji Konkursu Raporty Społeczne zgłoszono rekordową liczbę 56 publikacji, a wśród nich 12 debiutów, 15 raportów zintegrowanych oraz 3 raporty organizacji pozarządowych. Wyróżniono również: Jeronimo Martins Polska, Grupa Jurajska GOPR, Grupa TAURON, Grupa VELUX, Orange Polska i Stowarzyszenie Otwarte Klatki.

Zapraszamy do zapoznania się z uzasadnieniem jury konkursu.

Nagrodę główną w kategorii Raporty zintegrowane – za znakomicie przygotowany raport, odpowiadający na wszystkie kluczowe tematy; za jasny i precyzyjny przekaz społeczny pokazujący wartości istotne dla firmy, ważne zobowiązania na przyszłość oraz przede wszystkim za utrzymanie bardzo wysokiego standardu raportowania – otrzymało LPP

Nagrodę główną w kategorii Raporty społeczne – za bardzo dobry raport, wyróżniający się pozytywnie na tle innych; za utrzymanie wysokiego poziomu raportowania i wyznaczanie standardów w zakresie raportowania w Polsce; za pokazywanie więcej niż jest to wymagane, w szczególności w obszarze klimatu i środowiska naturalnego – otrzymał Santander Bank Polska.

Nagrodę za najlepszy debiut wśród raportów zintegrowanych – za raport dobrze przygotowany i przemyślany oraz za czytelne i spójne przedstawienie informacji wraz z intuicyjnym przechodzeniem pomiędzy tematami, a także za wyczerpującą treść, logiczne i spójne przedstawienie całości materiału – otrzymał BNP Paribas Bank Polska

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom! Raporty tegorocznych laureatów oraz wiele innych, znajdziecie na naszej stronie Rejestr Raportów – największej bazie raportów niefinansowych w Polsce.

wróć do wszystkich wpisów