Ikona Zegara 0min.

NOWA PUBLIKACJA O DIALOGU Z INTERESARIUSZAMI

Forum Odpowiedzialnego Biznesu przygotowało kolejną publikację z cyklu „Niezbędnik odpowiedzialnego biznesu” – tym razem na temat dialogu z interesariuszami. Broszura została skonstruowana jako zbiór praktycznych porad i wskazówek dla tych firm i organizacji, które chcą rozpocząć lub udoskonalić prowadzony przez siebie proces dialogu.

Główną podstawą teoretyczną publikacji „Dialog z interesariuszami” jest standard AA1000 oraz przykłady jego implementacji na polskim rynku. Dzięki analizie wdrożonych już projektów dialogu, broszura wskazuje na najważniejsze możliwości i trudność , jakie mogą pojawić się w ramach tego procesu.
Wśród analizowanych (i analizujących) firm znalazły się m.in. Telekomunikacja Polska, Provident, Grupa Żywiec, Polkomtel, Tchibo, Kompania Piwowarska czy Procter & Gamble.

Publikacja to wynik współpracy Forum Odpowiedzialnego Biznesu i firm z Programu Partnerstwa, które od 2009 roku wspólnie wypracowują praktyczne scenariuszy i wskazówki w istotnych kwestiach odpowiedzialnego biznesu tj. zarządzanie różnorodnością, działania ekologiczne czy dialog z interesariuszami właśnie.

wróć do wszystkich wpisów