Ikona Zegara 1min.

29.07.2021

Jesienny rozkład jazdy CSRinfo – zobacz co przygotowaliśmy dla Ciebie

Przedstawiamy naszą „ramówkę” wydarzeń i spotkań edukacyjnych na jesień 2021. W sierpniu robimy małą przerwę i wracamy do Was we wrześniu.

Poniżej plan działań.

7 września 2021 wracamy z cyklem ESG LIVE! Link do tego spotkania otrzymasz jak zawsze drogą mailową, ale jeśli znasz kogoś, kto chciałby wiedzieć co dzieje się na rynku w zakresie ESG, zapraszamy do rejestracji TUTAJ.

22 września i 24 listopada o godzinie 10:00 zapraszamy na kolejne webinary z cyklu ESG w spółce. Rola zarządu. Jeszcze nie zdradzimy kto będzie naszym gościem, ale gwarantujemy, że będzie ciekawie. Aby otrzymać powiadomienie o nadchodzących wydarzeniach, zarejestruj się TUTAJ.

27 września ruszamy z naszym nowym kursem Mistrzowski Raport ESG, który potrwa 5 tygodni. Jeśli chcesz poznać najnowsze regulacje i przygotować swoją organizację do raportowania za rok 2021, zapisz się już dziś! Drugi nabór na kurs trwa do września.

W dniach 25-29 października odbędzie się siódma edycja Tygodnia Odpowiedzialnego Biznesu. To pięć dni spotkań z praktykami na co dzień zajmującymi się CSR/ESG w swoich organizacjach. Informacja dotycząca uruchomienia zapisów na wydarzenia trafi wkrótce do Twojej skrzynki.

27 listopada rusza ósma edycja studiów podyplomowych ‘Manager CSR’, którą organizujemy wraz z Collegium Civitas. Jeśli chcesz zdobyć nowy, coraz częściej poszukiwany na polskim i międzynarodowym rynku zawód managera CSR, dobrze pełnić funkcję związaną z CSR/ESG w obecnej organizacji lub nowej, zapisz się jak najszybciej. Informacje dotyczące programu studiów znajdziesz TUTAJ. Zachęcam również do zapoznania się z opiniami absolwentów poszczególnych edycji naszych studiów, które są dla nas najlepszą rekomendacją 😊

Jesienią wracamy również z naszymi flagowymi szkoleniami:
30 września zapraszamy na szkolenie ZARZĄDZANIE CSR/ESG W PRAKTYCE ONLINE
21 października odbędzie się szkolenie STRATEGIA CSR: BUDOWA I WDRAŻANIE ONLINE
18 listopada zapraszamy na szkolenie RAPORTOWANIE NIEFINANSOWE ONLINE

wróć do wszystkich wpisów