Ikona Zegara 1min.

JAK ZYSKAĆ NA ODPOWIEDZIALNOŚCI – NOWA PUBLIKACJA CSRINFO

Czy spółkom giełdowym opłaca się wdrażać strategie CSR? Jak zyskać na odpowiedzialności społecznej? Jakie są najlepsze praktyki w tym obszarze? Na te i inne pytania odpowiada najnowsza publikacja CSRinfo Jak zyskać na odpowiedzialności. CSR w strategiach spółek giełdowych. Przewodnik dla CEO i executives.

Publikacja została oficjalnie ogłoszona podczas niedawnego (12-13 czerwca) IV Kongresu Relacji Inwestorskich SEG. Ten praktyczny przewodnik dla biznesu zawiera praktyczne wskazówki jak zbudować strategię CSR w spółce giełdowej, prezentuje wypracowane standardy oraz przedstawia korzyści jaki przynosi zarządzanie firmą w sposób społecznie odpowiedzialny. Publikacja zawiera 13 case studies i 88 przykładów z 23 branż.

Jako firma doradcza specjalizująca się w społecznej odpowiedzialności CSRinfo konsekwentnie podejmuje działania edukacyjne w tym obszarze, czego wyrazem jest m.in. cykl przewodników dla biznesu. Niniejszy przewodnik dedykowany jest kadrze zarządzającej. Prezentuje potencjał CSR, wypracowane praktyki i korzyści, jakie może oferować. – mówi Liliana Anam, Menedżer zarządzający CSRinfo.

Publikacja została przygotowana przez CSRinfo we współpracy ze Stowarzyszeniem Emitentów Giełdowych. Partnerzy strategiczni przewodnika to Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. oraz ENEA SA. Patronat medialny objął PAP.

wróć do wszystkich wpisów