28.02.2024

bezpłatny zł

Webinar "ESG w spółce. Raportowanie ESG"

Powracamy z cyklem webinarów, „ESG w spółce” w nowej odsłonie!

W tym roku podczas spotkań skupimy się na konkretnych i aktualnych problemach z zakresu ESG, by umożliwić Ci pogłębioną analizę i dyskusję na temat konkretnych zagadnień.

Jesteśmy przekonani, że nowa formuła webinarów dostarczy Ci praktycznej wiedzy i pozwoli lepiej zrozumieć realne wyzwania związane z ESG!

Podczas najbliższego spotkania porozmawiamy o Raportowaniu ESG.

 

Agenda

 • środa

  28.02.2024

  10:00-11:30

  10:00 – 10:05 Powitanie

  10:05 – 10:35 Wywiad z gościem: Marta Kukowska, Koordynatorka ds. Komunikacji & ESG, Stena Recycling

  10:35 – 11:20 Prezentacja CSRinfo: Raporotwanie ESG, sesja O&A

  11:20 – 11:30 Podsumowanie spotkania & ogłoszenia

ESG W SPÓŁCE. Raportowanie ESG - A. Surdykowska, M. Kukowska, Stena Recycling

Prelegentki

uśmiechnięta businesswoman

Marta Kukowska

Koordynatorka ds. Komunikacji & ESG, w spółce
Stena Recycling sp. z o.o.

Koordynatorka ESG & komunikacji w Stena Recycling. Z wykształcenia prawniczka i PR-owiec, od zawsze po społecznej „stronie mocy”. Współpracowała z Biurem Rzecznika Praw Obywatelskich, Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum POLIN, Urzędem Miasta Stołecznego Warszawy, Narodowym Instytutem Dziedzictwa i PFRON. Autorka programu „Wolontariat w kulturze” prowadzonego przez Narodowe Centrum Kultury. Realizowała działania w zakresie CSR w Totalizatorze Sportowym. Współpracowała z Grupą Eurocash, gdzie odpowiadała za realizację strategii zrównoważonego rozwoju i raportowanie w tym obszarze. Jest autorką licznych publikacji na temat ESG. Współautorka i współprowadząca „Suscactów” – podcastów Kantar Polska o zrównoważonym rozwoju.

 

uśmiechnięta businesswoman w białym garniturze z założonymi rękoma

Aleksandra Surdykowska

PR & Marketing Manager
Stena Recycling sp. z o.o.

Na co dzień zarządza obszarem ESG i komunikacją marketingową firmy Stena Recycling, jest aktywnym członkiem zespołu Corporate Sustainability na poziomie Grupy Stena Metall. Swoją pasję dotyczącą zrównoważonego rozwoju i gospodarki cyrkularnej wyraża poprzez współtworzenie Koalicji na Rzecz Gospodarki Obiegu Zamkniętego RECONOMY – pierwszej na rynku inicjatywy budującej świadomość nt. GOZ. Inicjatorka pierwszego w Polsce konkursu Stena Circular Economy Award – Lider Gospodarki Obiegu Zamkniętego, który ma na celu wyłonienie efektywnych rozwiązań oraz kreatywnych koncepcji związanych z gospodarką cyrkularną. Promotorka wielu badań i raportów w tym obszarze. Absolwentka socjologii oraz studiów podyplomowych „CSR Strategia Odpowiedzialnego Biznesu”.

Liliana Anam, CSRinfo

Liliana Anama

CEO
CSRinfo

Założycielka i CEO firmy edukacyjno-doradczej CSRinfo. Od 2005 pracuje w obszarze odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju. Dostarcza klientom CSRinfo rozwiązania w zakresie CSR/ESG/Zrównoważonego rozwoju, w tym analiz i ekspertyz, budowy strategii, polityk, raportowania, dialogu z interesariuszami. Jest promotorką i edukatorką w dziedzinie ESG/Sustainability. Autorka programów szkoleniowych, publikacji, pomysłodawczyni

i kierownik podyplomowych studiów 'Manager CSR. Zrównoważony rozwój i ESG’ w Collegium Civitas w Warszawie.Wprowadziła na polski rynek standard AA1000, inicjowała i wspierała przekłady normy ISO26000, ISO20400, standardu GRI G4, standardu <IR>, członkini zespołu redakcyjnego SIN. Członkini rządowych zespołów

ds. społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw i zrównoważonego rozwoju (od 2009). Polski ekspert w międzynarodowej grupie roboczej ds. normy ISO26000, członkini Polskiego Komitetu Technicznego przy Polskim Komitecie Normalizacyjnym. Wyróżniona przez Forbes Women na liście 25 liderek zrównoważonego rozwoju w Polsce (2021).

 

Poprzednie wydarzenia

Paulina Pietrzak-Gerchant

Masz Pytania?

Skontaktuj się z Opiekunem Szkolenia

600 534 785

szkolenia@csrinfo.org