23.01.2024

bezpłatny zł

Webinar "ESG w spółce. Trendy 2024"

Powracamy z cyklem webinarów, „ESG w spółce” w nowej odsłonie!

W tym roku podczas spotkań skupimy się na konkretnych i aktualnych problemach z zakresu ESG, by umożliwić Ci pogłębioną analizę i dyskusję na temat konkretnych zagadnień.

Jesteśmy przekonani, że nowa formuła webinarów dostarczy Ci praktycznej wiedzy i pozwoli lepiej zrozumieć realne wyzwania związane z ESG!

Ten webinar, dedykujemy przede wszystkim osobom współpracującym z zarządem, menedżerom ds. ESG, CSR oraz komunikacji korporacyjnej, oferuje głęboką analizę i dyskusję na temat realnych wyzwań związanych z ESG.

Dołącz do nas, jeśli chcesz stworzyć długoterminowy plan działań ESG w swojej firmie i rozwijać stabilne, zrównoważone podejście do biznesu.

"ESG w spółce. Trendy 2024"

Prelegentki

Liliana Anam, CSRinfo

Liliana Anama

CEO
CSRinfo

Założycielka i CEO firmy edukacyjno-doradczej CSRinfo. Od 2005 pracuje w obszarze odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju. Dostarcza klientom CSRinfo rozwiązania w zakresie CSR/ESG/Zrównoważonego rozwoju, w tym analiz i ekspertyz, budowy strategii, polityk, raportowania, dialogu z interesariuszami. Jest promotorką i edukatorką w dziedzinie ESG/Sustainability. Autorka programów szkoleniowych, publikacji, pomysłodawczyni

i kierownik podyplomowych studiów 'Manager CSR. Zrównoważony rozwój i ESG’ w Collegium Civitas w Warszawie.Wprowadziła na polski rynek standard AA1000, inicjowała i wspierała przekłady normy ISO26000, ISO20400, standardu GRI G4, standardu <IR>, członkini zespołu redakcyjnego SIN. Członkini rządowych zespołów

ds. społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw i zrównoważonego rozwoju (od 2009). Polski ekspert w międzynarodowej grupie roboczej ds. normy ISO26000, członkini Polskiego Komitetu Technicznego przy Polskim Komitecie Normalizacyjnym. Wyróżniona przez Forbes Women na liście 25 liderek zrównoważonego rozwoju w Polsce (2021).

Poprzednie wydarzenia

Paulina Pietrzak-Gerchant

Masz Pytania?

Skontaktuj się z Opiekunem Szkolenia

600 534 785

szkolenia@csrinfo.org