18.10.2022

1000 zł

Tydzień Odpowiedzialnego Biznesu 2019

Wprowadzenie

TYDZIEŃ ODPOWIEDZIALNEGO BIZNESU 2019 to najbardziej wyczekiwane wydarzenia dotyczące odpowiedzialnego biznesu tej jesieni, skierowane do  przedstawicieli biznesu, w tym właścicieli firm, wyższej kadry zarządzającej, specjalistów ds. CSR, komunikacji korporacyjnej, Compliance, HR, wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat tego jak odpowiedzialnie i w nowoczesny sposób zarządzać swoją organizacją. W 2018 roku na nasze wydarzenia zarejestrowało się  kilkaset osób.

CZEGO MOŻESZ SPODZIEWAĆ SIĘ W TYM ROKU?

W tym roku tematem przewodnim będzie jeden z Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ 2015-20130: Cel 8. Wzrost gospodarczy i godna praca.

To oznacza, że będziemy stawiać pytania o to jak z sukcesem łączyć misję społeczną firmy z dobrą marżą? Jak firmy budują i wdrażają strategie CSR? Jak tworzą wspaniałe miejsca pracy? Jaki kokpit z KPI-ów powinien mieć zarząd? Jak przygotować się do pełnienia funkcji menedżera CSR by wspierać te procesy?

W tym roku mamy dwie nowości. Po pierwsze zwiększamy dostępność #TOB2019 i wprowadzamy wydarzenia online, w których każdy może wziąć udział – wystarczy być przy komputerze. Po drugie oddajemy więcej przestrzeni Wam, uczestnikom ponieważ oto prosiliście i wprowadzamy bardziej angażującą formę wydarzenia, tak byście wyszli z większą liczbą pomysłów i kontaktów.

Zobacz relację z #TOB2019 na Facebooku i Youtube – cieszymy się, że tak wielu z Was zdecydowało się do nas dołączyć.

Partnerzy

Poprzednie wydarzenia

Paulina Pietrzak-Gerchant

Masz Pytania?

Skontaktuj się z Opiekunem Szkolenia

600 534 785

szkolenia@csrinfo.org