Unijna Taksonomia. Fundamenty

Szkolenie e-learningowe
dostęp natychmiastowy

O SZKOLENIU

Słowo taksonomia, do niedawana praktycznie nieobecne w biznesowym słowniku, dzisiaj jest odmieniane przez wszystkie przypadki. Taksonomia będzie z nami już na stałe i już wiemy, że będzie rozwijana. Dlatego przygotowaliśmy esencjonalne szkolenie e-learningowe, które da Ci pigułkę wiedzy jej temat.

To szkolenie jest dla Ciebie, jeśli:

– słyszałaś/eś o Taksonomii, ale nadal tak do końca nie wiesz o co w niej chodzi

– gubisz się w regulacjach i nie jesteś już pewny/a, ile jest aktów delegowanych, i które z nich już obowiązują

– zastanawiasz się czy są kary…

– chcesz lub musisz ją zaraportować za ten lub przyszły rok

Jeśli odpowiedziałaś/łeś TAK na przynajmniej  2 pytania, to szkolenie jest dla Ciebie.

Stworzyliśmy to szkolenie z myślą o:

# osobach przygotowujących raport niefinansowy, reprezentujących działy IR, CSR/Sustainability, komunikacji korporacyjnej

# osobach reprezentujących działy finansowe, które będą musiały zmierzyć się z taksonomią

# spółkach podlegających pod dyrektywę NFRD/CSRD, tj. dużych podmiotach i spółkach giełdowych

# dla każdego kto ma kontakt z rozporządzeniem, ponieważ szkolenie ma charakter uniwersalny i buduje podstawy

PROGRAM

Autorski program specjalistycznego szkolenia e-learningowego „Unijna Taksonomia. Fundamenty” oparliśmy o najczęstsze pytania naszej społeczności. Oryginalnie miał składać się z trzech bloków tematycznych, ale finalnie podzieliliśmy go na 5 lekcji. Wszystkie lekcje jesteś w stanie spokojnie zrealizować w ciągu 1 tygodnia, biorąc pod uwagę, że czytasz wszystkie materiały źródłowe lub bez czytania regulacji w ciągu 1 dnia.

Zależało nam by każdy, kto ukończy szkolenie:

1.Rozumiał/a ideę Taksonomii i jej założenia. Dzięki szkoleniu dowiesz się o co w niej chodzi, w tym:

 • Zrozumiesz genezę taksonomii i jej istotę
 • Zobaczysz jak jest powiązana z innymi obszarami/regulacjami
 • Dowiesz się jak ma działać

2.Miał/a wszystkie regulacje w jednym miejscu, znał/a ich aktualny zestaw. Dzięki szkoleniu:

 • Poznasz hierarchię regulacji
 • Będziesz miał/a regulacje w jednym miejscu do pobrania
 • Dowiesz się co obowiązuje, a co jest projektem

3. Rozumiał jaki zakres informacji należy raportować za rok 2022 (dla przedsiębiorstw niefinansowych)

Lekcje składają się z krótkiego materiału video (oraz jego wersji audio), artykułu do przeczytania, materiałów źródłowych do pobrania, a także, w zależności od lekcji, pomocniczych w formie szablonu czy karty pracy.

 

Szkolenie dostępne jest na platformie szkoleniowej CSRinfo, która jest intuicyjna w obsłudze. Możesz przerabiać taksonomię, kiedy Ci wygodnie. Zobaczysz, że nie jest taka straszna😊

CENA

Zależało nam by cena szkolenia e-learningowego była przystępna, szczególnie dla tych firm, które nie mają budżetu przeznaczonego na doradztwo, a z drugiej strony odzwierciedlała jego wartość merytoryczną i nakłady pracy poniesione do jego przygotowania.

Cena szkolenia e-learningowego wynosi 1199 zł + VAT i obejmuje:

 1. Specjalistyczne szkolenie e-learningowe Unijna Taksonomia. Fundamenty, które szybko możesz przerobić w sposób jaki Ci odpowiada.
 2. Dłuuugi dostęp do szkolenia, ponieważ dajemy Ci 4 tygodnie na zrealizowanie szkolenia. Możesz je przerobić 4 razy😊.
 3. Do pobrania: materiały źródłowe, karty pracy i szablon.
 4. Specjalistyczną wiedzę, zestaw linków do dalszej eksploracji.
 5. Certyfikat.

Na koniec, odpowiadamy na najczęstsze pytania:

Czy możliwe są zniżki?

Jeśli chcesz wysłać zespół pracowników na szkolenie, proszę skontaktuj się z nami na email Szkolenia@csrinfo.org – dopasujemy odpowiednio pakiet.

Czy mogę zapłacić w ratach?

Nie ma takiej możliwości. Płatność jest jednorazowa, z góry.

Kiedy trzeba zapłacić za szkolenie?

Zgodnie z terminem wystawianej faktury proforma.

Dla kogo NIE jest to szkolenie?

# jeśli nie masz nawet jednego dnia by poświęcić go na Taksonomię

# jeśli Twoja organizacja nie podlega pod obowiązek Taksonomii, nie planuje iść w kierunku zrównoważonego finansowania, to nie jest ten moment

# jeśli prowadzisz działalność konkurencyjną wobec CSRinfo – nie przyjmiemy Twojego zgłoszenia, ale nadal możesz uczestniczyć w naszych bezpłatnych wydarzeniach

# jeśli jesteś osobą, która jest negatywnie nastawiona/y, codziennie wstajesz lewą nogą, a znajomi chcą przeprowadzić ci badanie toksykologiczne

Kiedy odbywa się szkolenie?

Szkolenie startuje od 11 marca 2022. Od momentu zakupu i udostępnienia Ci szkolenia na platformie masz 4 tygodnie na jego realizację. Jeśli udostępnimy Ci szkolenie na przykład 20 marca, to masz czas na jego realizację do 20 kwietnia:)

Ile czasu wymaga ode mnie ten szkolenie?

To zależy od Ciebie. Przewidujemy, że kurs może od Ciebie wymagać nakładu ok. 3-4 godzin samego materiału podstawowego i kolejnych godzin na przeczytanie materiałów źródłowych.

W jakim języku będą materiały?

Materiały przygotowujemy w języku polskim. Natomiast zastrzegamy sobie, że wybrane przykłady oraz materiały źródłowe mogą być w innym języku, jeśli nie będą dostępne w języku polskim (np. akt prawny czy komunikacja Komisji Europejskiej może być dostępna wyłącznie w języku angielskim, film na YT etc.).

Opinie

"Fajne. Dużo wiedziałam ale pomogło usystematyzować. Lekcja nr 5 najbardziej mnie pochłonęła, fajnie systematyzuje wiedzę. Linki do dokumentów super. Rewelacja"

*Źródło: ankiety poszkoleniowe

"Fajny prosty język, materiały na plus. Niesamowity kurs, fajnie poukładane, dobry język, zrozumiale. Lekcja o Ekosystemie bardzo mi się podobała. Dla kogoś, kto się w tym nie porusza, wszystko jest dobrze krok po kroku wyjaśnione"

*Źródło: ankiety poszkoleniowe

"Wyczerpująco opisany materiał, zarówno opisy w lekcji i nagrania - super. Można w różny sposób zapamiętać. Materiały do pobrania na plus. Podstawy, ale obszernie wytłumaczone w jasny sposób"

*Źródło: ankiety poszkoleniowe

Zapisz się na szkolenie

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia wstępnej rejestracji.

  Dane zamawiającego


  Dane uczestnika  Zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z RODO
  1. 1. Przesłanie Formularza Zgłoszenia stanowi prawnie wiążące zobowiązanie do uczestnictwa w szkoleniu na warunkach w nim określonych. To przyjęcie obowiązku zapłaty. Na jego podstawie zostaje wystawiona faktura VAT. Płatność dokonywana jest przed szkoleniem. Dokonanie płatności jest równoznaczne z rezerwacją miejsca na szkoleniu.
  2. 2. Jeżeli na fakturze mają znaleźć się dodatkowe informacje (np. numer zamówienia), należy o tym poinformować organizatora korzystając z pola ‘Uwagi’ umieszczonego na Formularzu Zgłoszeniowym.
  3. 3. Przyjmujemy rezygnację ze szkolenia w drodze pisemnej na email szkolenia@csrinfo.org. Przy rezygnacji ze szkolenia w terminie krótszym niż 7 dni, opłata nie podlega zwrotowi. Prosimy o rozważne zapisy😊.
  4. 4. Cena obejmuje: 1-dniowe szkolenie na platformie ZOOM, materiały przesłane drogą elektroniczną, certyfikat oraz Mastermind dla tych, którzy chcą skorzystać z tej opcji.
  5. 5. Organizator szkolenia zastrzega sobie możliwość zmiany daty szkolenia w przypadku nie zgłoszenia się wystarczającej liczby uczestników by móc uruchomić szkolenie.
  6. 6. Szkolenie odbywa się online i wymaga obecności uczestnika przy wykorzystaniu mikrofonu i kamery. Bez tego sprzętu uczestnik nie jest w stanie efektywnie brać udziału w szkoleniu.
  7. 7. Uczestnicy powinni zarezerwować na szkolenie odpowiedni blok czasowy. Przy kameralnych grupach wychodzenie ze szkolenia zaburza pracę grupie i trenerowi.

  Kontakt

  • Masz pytania odnośnie programu?
  • Nie wiesz, które szkolenie wybrać dla siebie?
  • Chcesz by takie szkolenie było w Twojej firmie?
  • Chcesz by szkolenie odbyło się w Twoim mieście?
  • Chcesz dokonać rejestracji na szkolenie?

  NAPISZ DO NAS: szkolenia@csrinfo.org

  ZADZWOŃ: 600 534 779

  Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.