Tydzień Odpowiedzialnego Biznesu 2018

Tydzień Odpowiedzialnego Biznesu, czyli odpowiedzialne zarządzanie w pigułce

5 dni, 5 miast, 5 inspirujących wydarzeń, 15 godzin praktycznych wystąpień, ciekawych dyskusji i warsztatów – tak w skrócie można opisać Tydzień Odpowiedzialnego Biznesu 2018 (#TOB2018). Tegoroczna edycja wydarzenia odbyła się w Warszawie – 23.10, Krakowie – 24.10, Poznaniu – 25.10, Wrocławiu – 26.10 i Gdańsku – 26.10. W każdym mieście organizator, firma doradcza CSRinfo, przygotowała zróżnicowany, bogaty merytorycznie program.

Tydzień Odpowiedzialnego Biznesu to najbardziej wyczekiwane wydarzenie jesieni skierowane do  przedstawicieli biznesu, w tym właścicieli firm, wyższej kadry zarządzającej, specjalistów ds. CSR, komunikacji korporacyjnej, Compliance, HR, przedstawicieli urzędów miast i urzędów marszałkowskich, środowiska akademickiego, organizacji społecznych, dziennikarzy i wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat tego jak odpowiedzialnie zarządzać swoim biznesem.

Trasa Tygodnia wiedzie nie tylko przez różne miasta, ale również po różnych obszarach zarządzania. Poruszamy kwestie związane z etyką biznesu, bezpieczeństwem pracowników, zaangażowaniem społecznym, certyfikacją, relacjami z dostawcami, budowaniem zaufania do marki wśród klientów i konsumentów.

W edycji #TOB2018 hasłem przewodnim była „EKONOMIA ZAUFANIA”. Podczas wydarzeń eksperci i przedstawiciele biznesu przedstawią praktyki i rozwiązania, które budują zaufanie do organizacji jako pracodawcy, dostawcy, partnera biznesowego. Prelegenci podzielili się doświadczeniami z wdrożeń, trudnymi lekcjami i rozwiązaniami.

Tydzień Odpowiedzialnego Biznesu kontrybuuje do 17 Celu Zrównoważonego Rozwoju ONZ.

TRZY FAKTY O TYGODNIU ODPOWIEDZIALNEGO BIZNESU

  1. Tydzień (#TOB2018) poświęcony jest komunikacji i wydarzeniom na temat zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnego biznesu. To merytoryczne prezentacje, inspiracje i okazja do networkingu. Odbywa się co roku w ostatni, pełny tydzień października.
  2. Trasa #TOB2018 wiedzie przez 5 miast: Warszawę, Kraków (po raz pierwszy!), Poznań, Wrocław
    i Gdańsk. W każdym mieście organizatorzy przygotowali inny program. Niektórzy traktują konferencje Tygodnia jako szybkie szkolenia z zarządzania.
  3. To wydarzenia organizowane z myślą o zapracowanych przedstawicielach biznesu. Dlatego całość konferencji zamyka się w trzech godzinach i koncentruje na konkretnych przykładach i rozwiązaniach w zakresie zarządzania CSR.

Szczegółowy program w każdym mieście:

  • Warszawa: 23 października (wtorek)
  • Kraków: 24 października (środa)
  • Poznań: 25 października (czwartek)
  • Gdańsk: 26 października (piątek)
  • Wrocław: 26 października (piątek)

Relacja z wydarzenia pod linkiem: https://bit.ly/2HGE8GQ