ESG W SPÓŁCE. Rola Zarządu

Wydarzenia online CSRinfo

ESG W SPÓŁCE. Rola Zarządu

Rozmowy dot. zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnego biznesu z perspektywy zarządu i pracy menedżerów CSR/ESG/Sustainability z zarządami.

Rejestracja na wydarzenia dostępna jest tutaj.
By ułatwić uczestnikom życie, wystarczy jedna rejestracja, a otrzymasz informację z linkiem do kolejnego wydarzenia.

IDEA

Podczas wszystkich spotkań w 2020 roku, gdy pytaliśmy Was o przeszkody na drodze ku zrównoważonemu biznesowi, jedna bariera powtarzała się najczęściej: otwartość, świadomość, współpraca z zarządem.
Dlatego w 2021 roku uruchamiamy cykl spotkań z członkami zarządu. Każde spotkanie to rozmowa z członkiem zarządu oraz prezentacja trendów i wskazówek w danym temacie ESG.
Spotkania odbywają się regularnie: informacja na stronie esgwspolce.csrinfo.org.

PROGRAM

Aktualny program znajdziesz na stronie rejestracji. Każde spotkanie trwa ok. 90 minut i składa się z następujących bloków:
10:00 – 10:10   Powitanie
10:10 – 10:40   Wywiad z członkiem zarządu
10:40 – 10:50   Sesja Q&A
10:50 – 11:20   Prezentacja dot. wybranych obszarów ESG w pigułce, dostarczana przez ekspertów CSRinfo
11:20 – 11:30    Podsumowanie i zakończenie

UCZESTNICY

Spotkanie dedykowane jest szczególnie osobom współpracującym z zarządem, menedżerom zajmującym się ESG, CSR i komunikacją korporacyjną, relacjami inwestorskimi.
Webinar polecamy wszystkim, którym bliskie jest stworzenie długodystansowego planu na działania ESG w firmie i zbudowanie stabilnego, zrównoważonego i odpowiedzialnego podejścia do własnego biznesu.

POPRZEDNIE SPOTKANIA

20.01.2021 odbyło się pierwsze spotkanie. Gościem był Przemysław Lutkiewicz, członek zarządu i CFO Grupy LPP.  Ekspert CSRinfo Liliana Anam, prezentowała 5 wskazówek nt. zwiększania zaangażowania zarządu. Retransmisja dostępna jest tutaj lub jeśli zarejestrowałeś się na to wydarzenie – w emailu na Twojej skrzynce.

24.02.2021 odbył się drugi webinar, którego gościem był Tomasz Ślęzak, członek zarządu Archicom SA. Podczas wydarzenia Liliana Anam, ekspert CSRinfo, zaprezentowała również międzynarodowe przykłady wdrażania ESG w spółce oraz wyjaśniła czym jest rewizja raportu i dlaczego warto ją zrobić w drugim kwartale. Retransmisja dostępna jest tutaj lub jeśli zarejestrowałeś się na to wydarzenie – w emailu na Twojej skrzynce.

24.03.2021 odbył się specjalny briefing dotyczący ogłoszenia 8 marca przez EFRAG rekomendacji dla Komisji Europejskiej w zakresie standardów raportowania zrównoważonego rozwoju. Menedżer zarządzający CSRinfo, Liliana Anam, zaprezentowała mapę rozwoju raportowania w UE. Gośćmi panelu dyskusyjnego byli Bartosz Kwiatkowski i Katarzyna Kluczka z Fundacji Frank Bold. Retransmisja dostępna jest tutaj lub jeśli zarejestrowałeś się na to wydarzenie – w emailu na Twojej skrzynce.


21.04.2021 odbył się czwarty webinar, którego gościem była Beata Górniak, członek zarządu PKP ENERGETYKA. Podczas wydarzenia Liliana Anam oraz Ewa Zamościńska, ekspertki CSRinfo opowiadały o tym, jak budować i wdrażać strategię CSR/ESG i dlaczego jest to takie ważne. Retransmisja dostępna jest tutaj lub jeśli zarejestrowałeś się na to wydarzenie – w emailu na Twojej skrzynce.


20.05.2021 odbył się kolejny webinar, którego gościem była Izabela Olszewska, Członkini Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Ekspert CSRinfo, Liliana Anam, omówiła również dyrektywę #CSRD – Corporate Sustainability Reporting Directive – propozycję zmian w sprawozdawczości spółek. Aby zobaczyć retransmisję webinaru zarejestruj się tutaj lub, jeśli rejestrowałeś się wcześniej, sprawdź swoją skrzynkę pocztową.


16.06.2021 odbyło się specjalne wydanie webinaru, podczas którego rozmawialiśmy z Jonathanem Labrey, Chief Policy Officer, Value Reporting Foundation. W drugiej części spotkania Liliana Anam, CEO CSRinfo, zaprezentowała szczegóły kursu online 'Mistrzowski Raport ESG’  dot. raportowania niefinansowego i zrównoważonego rozwoju. Aby zobaczyć retransmisję webinaru zarejestruj się tutaj lub, jeśli rejestrowałeś się wcześniej, sprawdź swoją skrzynkę pocztową.


22.09.2021 odbył się webinar, którego gościem był Jacek Łukaszewski, Prezesem Schneider Electric na Klaster Polski, Czech, Słowacji i Ukrainy. Ekspert CSRinfo, Liliana Anam, zdradziła również szczegółowy plan kursu 'Mistrzowski Raport ESG.’ Retransmisja dostępna jest tutaj lub jeśli zarejestrowałeś się na to wydarzenie – w emailu na Twojej skrzynce.


24.11.2021 odbył się kolejny webinar, którego gościem był Przemysław Furlepa, Wiceprezes Banku BNP Paribas. CEO CSRinfo, Liliana Anam, przedstawiła również plany CSRinfo na rok 2022. Aby zobaczyć retransmisję webinaru zarejestruj się tutaj lub, jeśli rejestrowałeś się wcześniej, sprawdź swoją skrzynkę pocztową.


Materiały


Raport Zintegrowany LPP SA za rok 2019

Pobierz raport zintegrowany LPP SA za rok 2019

ESG W SPÓŁCE - Rola Zarządu - Lista Kontrolna dla Zarządu

Pobierz checklistę dla zarządu - materiał po webinarze ESG W SPÓŁCE. Rola Zarządu.