O CSRinfo

Targi CSR 2014
Targi CSR 2014

Fakty

Ambasada CSR, tak niektórzy określają naszą firmę. Pomagamy menedżerom i ich firmom osiągnąć sukces, dostarczając im specjalistyczne usługi doradcze w obszarze odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju. Należymy do liderów w tym obszarze na polskim rynku.

Jesteśmy numerem 1 w zakresie szkoleń CSR i prowadzimy działania edukacyjne na rzecz rozwoju CSR. Wraz z Klientami wyznaczamy trendy i tworzymy standardy.

Kilkadziesiąt projektów
doradczych CSR rocznie
Numer 1 w zakresie
szkoleń CSR
Ekspert we wdrażaniu
standardów
Ambasador CSR
Doświadczenie,
metodyka i know-how
Ponad 500 przeszkolonych
organizacji i instytucji,
pierwsze szkolenia w 2008,
14 autorskich programów
szkoleń otwartych
Pierwsze skuteczne
wdrożenia ISO26000,
GRI G4, GRI Standards,
AA1000 SES w Polsce, <IR>
Portal CSRinfo.org
Liczne publikacje i badania

Misja i wartości

Zajmujemy się doradztwem CSR, ponieważ chcemy zmieniać nasze otoczenie na lepsze poprzez zmianę praktyk w biznesie. Dlatego naszą misją jest budowanie odpowiedzialnego i zrównoważonego biznesu, wspieranie w tym organizacji i praktyków, a tym samym przyczynianie się do zrównoważonego rozwoju społeczeństw

Wprowadzamy zmianę nie tylko na poziomie firmy, ale szerzej w biznesie. Pokazujemy, że odpowiedzialny biznes jest możliwy. W naszej działalności kierujemy się pięcioma wartościami:

  • Jakość
  • Zaangażowanie
  • Win-Win
  • Życzliwość
  • Prowadzenie biznesu, w sposób, z którego możemy być dumni

Zarządzający

Nazywam się Liliana Anam i jestem założycielem i menedżerem zarządzającym CSRinfo. Moim celem jest wsparcie Ciebie w Twoim działaniu, w wypracowaniu rozwiązania szytego na miarę, wdrożeniu ciekawego pomysłu, opracowania strategii i celów, w taki sposób by Twoja firma odniosła sukces. W misji CSRinfo najważniejszym jest „wspierać organizacje i praktyków”, i tym właśnie zajmuję się na co dzień.

Razem z doświadczonym zespołem dostarczamy wartościowe rozwiązania, identyfikujemy trendy i wspieramy te inicjatywy, które mogą pomóc Tobie i Twojej firmie w mądrym i skutecznym wdrożeniu tematyki odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju.

Jeśli szukasz inspiracji i wsparcia zapraszam Cię do współpracy. Ciekawe inicjatywy, materiały i przemyślenia prezentujemy w newsletterze, do którego Cię zachęcam. Szanuję Twój czas i dlatego gwarantuję konkretną treść. Zero spamu.

Nazywam się Ewa Zamościńska i jestem Menedżerem Projektów CSRinfo. Od lat zajmuję się wdrażaniem w życie zasad odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju. Jest to ważny dla mnie temat zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Choć teoria jest ważna, najbardziej interesuje mnie praktyka i realne wprowadzanie zmiany.

Razem z konsultantami pomogę Ci uporządkować kwestie CSR/ESG w firmie tak, aby Wasze decyzje i plany naprawdę angażowały pracowników oraz kadrę zarządzającą. Wesprę Cię w ich angażowaniu i łączeniu perspektywy CSR z priorytetami poszczególnych obszarów działania firmy.

Ważną praktyką dla Twojej firmy i jej sukcesu może być dialog z interesariuszami – z przyjemnością prowadzę panele interesariuszy, badania ich oczekiwań, wywiady i konsultacje w ramach różnych wydarzeń. Pomogę Ci poznać ich opinie, pozyskać rekomendacje dalszych działań i skorzystać z tego potencjału.
Mam nadzieję, że będziemy mieli okazję współpracować i rozwijać Twoją organizację.

W mediach

Publikowaliśmy i byliśmy cytowani w takich mediach jak: