Newsletter

Ekspercki newsletter. Sama esencja. Chcę to mieć!

Portal CSRinfo.org

Rok 2007. Idea.

Główny celem portalu CSRinfo.org było dzielenie się wiedzą i dostarczenie informacji w raczkującym wówczas w Polsce temacie CSR-u. Portal został uruchomiony w grudniu 2007 roku. Początkowo prowadzony był w języku polskim i angielskim. Po dwóch latach zostaliśmy przy polskiej wersji językowej.

Portal szybko zyskał popularność, co wynikało z doboru treści i regularnej aktualizacji.

Przebudowa w 2009 roku

W 2009 roku Portal przeszedł znaczącą rozbudowę i tym samym stał się wiodącym źródłem informacji dot. CSR-u i zrównoważonego rozwoju.

Wiele osób, które zajmuje się tą tematyką zetknęło się z nią dzięki właśnie CSRinfo.org.
Na CSRinfo.org publikowaliśmy wiele ciekawych newsów i latami rozbudowywaliśmy bazę wiedzy, bazy linków by ułatwić naszym czytelnikom własne poszukiwania i naukę w obszarze CSR.
Możemy z dumą powiedzieć, że Portal CSRinfo.org wniósł znaczący wkład w edukację w zakresie CSR.

Prace nad nową odsłoną

W 2012 roku rozpoczęliśmy prace nad kolejną zmianą Portalu. CSRinfo zmieniało się i Portal musiał się do dopasować do zmian w firmie. Okazało się, że bardziej od informowania o inicjatywach
i działaniach, wolimy… działać. Liczba projektów edukacyjnych, badawczych jak i codzienna praca szkoleniowo-doradcza pozostawiała nam coraz mniej zasobów na regularną aktualizację Portalu, który pełnił rolę newsową. Dzięki opiniom naszych interesariuszy, ich perspektywie, zdecydowaliśmy się na daleko idącą zmianę.

2016. Zmiana kierunku

Dlatego podjęliśmy decyzję o odejściu od dotychczasowego kształtu Portalu, który koncentrował się na newsach i informacjach prasowych. Zespół CSRinfo to konsultanci i eksperci. Dlatego na nowej stronie będziemy dzielić się wiedzą zdobytą latami doświadczeń w pracy doradczej i edukacyjnej oraz informować o naszych działaniach. Nowa strona będzie łączyła stronę korporacyjną wraz z warstwą edukacyjną. Dlatego możesz spodziewać się materiałów, które będą prezentowały ważne dla nas tematy, z naszą opinią i refleksją, inspiracji i informacji o naszych projektach edukacyjnych, do których Cię już teraz zapraszamy.
Nową stronę CSRinfo uzupełnia krótki newsletter.