31.08.2009 r.

Oferta pracy w FOB

Forum Odpowiedzialnego Biznesu poszukuje osoby na stanowisko Menedżer/ Menedżerka Programu Partnerstwa.

Forum Odpowiedzialnego Biznesu jest pierwszą i jedyną organizacją w Polsce, która zajmuje się odpowiedzialnym biznesem (CSR - corporate social responsibility) w kompleksowy sposób. Forum jest partnerem CSR Europe, BiTC, WBCSD oraz członkiem UN Global Compact. FOB współpracuje z kilkudziesięcioma firmami wspierając je w promowaniu oraz wdrażaniu strategii odpowiedzialnego biznesu; promuje CSR poprzez portal odpowiedzialnybiznes.pl oraz publikacje; analizuje i bada rozwój odpowiedzialnego biznesu w Polsce.

W związku z rozwojem organizacji, Forum poszukuje osoby na stanowisko:

Menedżer/Menedżerka Programu Partnerstwa

OPIS STANOWISKA

* Zarządzanie Programem Partnerstwa Forum Odpowiedzialnego Biznesu
* Budowanie i podtrzymywanie relacji z firmami partnerskimi
* Dbanie o przepływ informacji i aktywność partnerów w różnych obszarach zaangażowania i działalności Forum
* Analiza i realizacja indywidualnych potrzeb partnerów w oparciu o możliwości organizacji
* Wypełnianie zobowiązań wynikających z umów partnerskich i operacyjna obsługa partnerów
* Zarządzanie procesem rekrutacji nowych partnerów i budowanie relacji B2B z nowymi firmami
* Tworzenie i wdrażanie strategii komunikacji marketingowej Programu
* Organizowanie spotkań/warsztatów dla partnerów
* Wspieranie projektów specjalnych Forum (Raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce”, międzynarodowa konferencja o CSR, projekty badawcze, itd.)

OCZEKIWANIA:

* Ukończone studia wyższe i min. 2 lata doświadczenia zawodowego
* Doświadczenie w zarządzaniu projektami
* Doświadczenie w nawiązywaniu i utrzymywaniu pozytywnych relacji partnerskich
* Udokumentowana wiedza z obszaru CSR
* Umiejętność tworzenia programów dla biznesu
* Ponadprzeciętne umiejętności interpersonalne i organizacyjne
* Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
* Biegłe posługiwanie się nowymi technologiami IT

Mile widziane doświadczenie w marketingu lub sprzedaży, znajomość III sektora,

Oferujemy pracę w profesjonalnej organizacji pozarządowej o profilu biznesowym, dostęp do wiedzy z zakresu CSR, możliwość współpracy z firmami realizującymi politykę odpowiedzialnego biznesu oraz unikalny dostęp do wiedzy i doświadczenia teoretyków i praktyków CSR w Polsce i na świecie.

Forum Odpowiedzialnego Biznesu respektuje procedury Equal Opportunity Employer (EOE). Przy wyborze i awansie pracowników nie stosuje się kryteriów dotyczących wieku, rasy, koloru skóry, płci (w tym ciąży i wychowania dziecka), pochodzenia etnicznego i narodowego, orientacji seksualnej i stanu zdrowia; uwzględniane są jedynie wiedza, doświadczenie i umiejętności. Zasady te dotyczą także nawiązania i rozwiązania stosunku pracy, warunków zatrudnienia, awansowania oraz dostępu do szkoleń w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Aplikacje składającą się z:
1. CV
2. Listu motywacyjnego

prosimy przesyłać na adres:

Forum Odpowiedzialnego Biznesu
ul. Szpitalna 5/5
01-031 Warszawa,
z dopiskiem: menedżer/menedżerka Programu Partnerstwa do dnia 14.09.2009

Źródło: FOB
Drukuj   Delicious Delicious   wykop.pl Wykop